لوگو دکتر گیتی قیاسی
دکتر گیتی قیاسی

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران و یافتن آن برای کسانی که قصد انجام عمل جراحی زیباسازی واژن را دارند، دغدغه بسیار مهمی است. از آن جایی که تهران، یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران است و طبعا زنان بیشتری در این شهر زندگی می کنند، متعاقبا متقاضی عمل جراحی لابیاپلاستی در آن بیشتر است. بهترین دکتر لابیاپلاستی

 

این را هم بخوانید : هزینه عمل لابیاپلاستی

 

از سویی دیگر، چون تهران پایتخت ایران است بسیاری از افرادی که در شهرستان های کوچک تر زندگی می کنند و امکانات پزشکی کمتری در آن ها وجود دارد، ممکن است به منظور عمل جراحی لابیاپلاستی به تهران بیایند و به دنبال دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران بگردند. در ابتدا بهتر است توضیح مختصری درباره عمل لابیاپلاستی ارائه کنیم و سپس به نکاتی که هنگام انتخاب پزشک خوب برای لابیاپلاستی باید در نظر گرفته شود، بپردازیم.

پزشک خوب باید با بروز ترین تکنیک های دنیا در زمینه لابیاپلاستی آشنا باشد.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی و یا جراحی زیبایی واژن، به منظور زیباسازی این ناحیه و از طریق کوچک کردن لبهای داخلی واژن (لابیای مینور)، و تغییر فرم لب های بیرونی واژن (لابیای ماژور) انجام می شود. البته عمل جراحی لابیای مینور و ماژور جداگانه و با فرآیندهایی متفاوت انجام خواهد شد.

وقتی صحبت از عمل لابیاپلاستی به میان می آید، در واقع منظورمان عمل زیباسازی است که روی لب های داخلی واژن یا همان لابیای مینور انجام می شود.

در عمل لابیاپلاستی یک دکتر خوب باید بتواند چین و چروک ها و بخش اضافی واژن را از بین ببرد، بدون آن که به سلامت واژن آسیب بزند.

بزرگ شدن لابیای مینور، به مرور زمان و به خاطر عوامل مختلفی رخ می دهد. این مورد باعث می شود که در نهایت برخی از افراد از شکل واژن خود ناراضی باشند و به فکر عمل لابیاپلاستی بیفتند تا از این طریق اعتماد به نفس و روابط زناشویی شان را بهبود ببخشند.

عواملی که باعث افزایش سایز لابیای مینور و چروکیده شدن آن می شوند

 • تغییرات هورمونی
 • دخول های متعدد جنسی
 • عوامل ژنتیکی
 • زایمان طبیعی
 • افزایش سن
 • و …

چه افرادی را می توان کاندید مناسبی برای لابیاپلاستی دانست؟

 • بانوانی که دارای لابیای مینور بزرگ و نامتقارنی هستند.
 • افرادی که لابیا مینور آن ها، ظاهری تیره و چروک مانند دارد.
 • خانم هایی که هنگام تخلیه ادرار، با مشکلاتی مانند سوزش و درد در ناحیه مربوطه می باشند.
 • بانوانی که حین انجام ورزش و فعالیت های سنگین، درد و سوزشی در لابیا مینورهای خود متحمل می شوند.
 • افرادی که با پوشیدن شلوارهای تنگ، سوزش و درد در ناحیه تناسلی خود احساس می کند.

در انتخاب پزشک برای لابیاپلاستی دقت کنید

یکی از احساسات جدانشدنی از زنان، تمایل به زیبایی و جذابیت است. طبیعتا زمانی که به خاطر بالا رفتن سن یا عوامل دیگر زیبایی بخشی از اندامشان دستخوش تغییرات شود به سرعت دنبال یافتن راه حلی می گردند که زیبایی و جوانی شان را بازپس گیرند.

زیبایی واژن علاوه بر تاثیری که برای افزایش اعتماد به نفس زنان و حس رضایت از اندامشان می گذارد، ممکن است بر سبک روابط زناشویی در زندگی مشترکشان نیز تاثیرگذار باشد. چرا که انتخاب هوشمندانه جراح لابیاپلاستی، می تواند علاوه بر زیبایی ظاهری، سلامت شما را به بهترین شکل ممکن حفظ نماید.

بنابراین یافتن دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران یا هر شهری که قرار است این عمل جراحی در آن انجام شود، با توجه به اهمیت سلامت واژن در بهداشت عمومی زن، مساله ای بسیار مهم به حساب می آید.

ویژگی هایی که یک دکتر لابیاپلاستی خوب باید داشته باشد.

دکتری که خانم ها برای انجام لابیاپلاستی به او مراجعه می کنند، باید برخی ویژگی ها را داشته باشد تا بتوان او را در لیست پزشکان با تجربه و خوب قرار داد.

از آن جایی که عمل لابیاپلاستی توسط متخصصان زنان و زایمان و جراحان زیبایی زنان انجام می پذیرد، لازم است که به طور کامل با آناتومی دستگاه تناسلی خانم ها آشنا باشند. این کار می تواند موجب تشخیص بهترین روش بای انجام لابیاپلاستی توسط پزشک گردد.

نکته بعدی که برای یک پزشک حائز اهمیت است، معاینه دقیق بیمار می باشد. جراح باید با در نظر داشتن تمامی معیارهای مربوطه، بیمار خود را معاینه کند و با اطلاع از شرایط سلامت و سوابق بیماری او، تصمیمات لازم را اتخاذ نماید. در این راستا و به منظور تشخیص دقیق تر، معمولا پزشک آزمایشاتی را تجویز می کند تا بتواند با بررسی آن ها بهترین روش جراحی را انتخاب نماید.

آشنایی با جدیدترین روش های جراحی لابیاپلاستی، یکی دیگر از مولفه هایی است که برای هر پزشک و جراح زیبایی زنانی لازم است. چرا که ساختار بدنی افراد با یکدیگر متفاوت می باشد و تسلط بر چند تکنیک محدود، معمولا پاسخگوی تمامی مراجعین نخواهد بود.

پزشک باید با مراجعین خود صادق باشد و به طور کاملا شفافی، فرد را از اقداماتی که قرار است برایش انجام شود، آگاه نماید. همچنین باید او را از تمامی جوانب لابیاپلاستی آگاه و هشدارهای لازم را به او ارائه کند.

ویژگی های یک دکتر لابیاپلاستی خوب

رفتاد صادقانه، معاینه دقیق، انتخاب بهترین روش جراحی و … بخشی از ویژگی های یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی به شمار می رود. بهترین دکتر لابیاپلاستی

یک تصمیم اشتباه، یک عمر پشیمانی

تا اینجا با ویژگی های یک متخصص خوب زنان و زایمان و چرایی اهمیت دقت در انتخاب او، آشنا شدیم. در این قسمت می خواهیم به عواقب یک تصمیم گیری عجولانه و انتخابی که سهوا یا عمدا اشتباه بوده است، بپردازیم.

 • ایجاد شدن فرم نامطلوب در اندام تناسلی بهترین دکتر لابیاپلاستی
 • عدم تقارن لابیا مینورها
 • آسیب دیدگی اعصاب حسی در ناحیه تناسلی
 • بخیه های نادرست و در نتیجه باقی ماندن اثر آن ها بر روی لابیا
 • و …

تمامی این موارد می توانند موجب بروز اختلالاتی در روابط جنسی بین افراد شوند. همچنین نیاز به عمل های ترمیمی در این موارد افزایش می یباد و درنتیجه هزینه هایی که فرد باید بپردازد، چندین برابر می شود.

انواع روش های انجام پذیری لابیاپلاستی را بشناسید

بهترین دکتر لابیاپلاستی

 

عمل های لابیاپلاستی عموما به دو روش استفاده از تیغ جراحی و یا برش با لیزر انجام می شود. بهترین دکتر لابیاپلاستی

 • عمل لابیاپلاستی با جراحی: در این روش، چروک های لابیای مینور به همراه بخش های اضافی، به کمک تیغ جراحی برداشته می شود. انجام مراقب های پس از این جراحی اهمیتی حیاتی دارند.
 • عمل لابیاپلاستی با لیزر: روش لابیاپلاستی با لیزر، کمتر تهاجمی می باشد و برداشتن چین و چروک و قسمت های اضافی لابیای مینور، از طریق لیزر انجام می پذیرد.

6 تکنیک رایج لابیاپلاستی

روش تایم

در این روش، لابیای مینور توسط گیره های مخصوص ثابت نگه داشته می شود و بافت اضافی با یک برش طولی برداشته می شود.

روش Wedge

بهترین روش لابیاپلاستی به شمار می رود و در آن مرز طبیعی لبه واژن حفظ خواهد شد. در این روش برش به شکل v خواهد بود و مخاط طبیعی در پوست و لبه لابیا حفظ می گردد.

لابیاپلاستی از طریق Deepithelializatiom

در این روش، لب های داخلی واژن هیچ آسیبی نمی بینند و بخش مرکزی لابیا عمیق می شود. برای انجام لابیاپلاستی از این طریق، لازم است تا پزشک، دقت عمل بسیاری را به کار گیرد تا طول بخشی که حذف می گردد از طول کلیتورال بیشتر باشد.

لابیاپلاستی به روش اسکالپد لاینر

با وجود آن که انجام این عمل را می توان هم از طریق لیزر انجام داد و هم تیغ جراحی، بهتر است از طریق لیزر انجام شود تا خونریزی کمتری اتفاق بیفتد. در این روش، چند برش در برخی نواحی به منظور حذف بخش های اضافی ایجاد می شود و سپس جای برش ها، با بخیه بسته می گردد.

روش زدپلاستی

در روش زدپلاستی، برشی که به منظور حذف بافت های اضافی زده می شود به شکل z خواهد بود.

روش سافتینگ

در این شیوه بدون نیاز به بیهوشی، برش و بخیه، می توان بافت اضافی را از طریق لیزر برداشت. این عمل مخصوص افرادی است که لابیای آن ها کوچکتر از 1 سانتی متر است و هدفشان از عمل لابیا پلاستی، تغییر رنگ و یا شکل لابیا است.

دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی

در عمل لابیاپلاستی حاذق بودن جراح، نقش و اهمیتی حیاتی دارد. چرا که اگر جراح لابیاپلاست به عروق خونی و اعصاب، آسیب وارد کند، عوارض آن جبران ناپذیر خواهد بود.

یک دکتر خوب برای لابیاپلاستی در تهران، باید ضمن حفظ سلامت اعصاب و عروق خونی، اسکاری پس از جراحی باقی نگذارد.

دکتر گیتی قیاسی یکی از بهترین متخصصان زنان و زایمان است که با داشتن سابقه ای درخشان، استفاده از تکنیک های علمی روز دنیا و به کارگیری بهترین تجهیزات، توانایی خود را در انجام لابیاپلاستی ثابت کرده است.

دکتر گیتی قیاسی

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز – موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا