Warning: Undefined array key "secure" in /home3/drghiasi/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 20

Warning: Undefined array key "secure" in /home3/drghiasi/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 28
لوگو دکتر گیتی قیاسی
Search
Close this search box.

درباره ما

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی

– بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
– موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

ارائه دهنده خدمات تخصصی زنان و زایمان شامل : لاپاراسکوپی ،سزارین ،زایمان طبیعی ،لابیاپلاستی … میباشد
دکتر گیتی قیاسی

بیوگرافی

دکتر گیتی سیدقیاسی در سال ۱۳۸۹ پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت ۷ ماه در منطقه محروم گرمی، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند و با توجه به اینکه ایشان جزو‌ دانشجویان ممتاز رشته پزشکی بودند توانستند بلافاصله در آزمون دستیاری در رشته زنان و زایمان پذیرفته شوند.
در سال ۱۳۹۴ ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند و سپس ۳ سال به عنوان طرح دوره تخصص در شهرستان مراغه به ارائه خدمات درمانی پرداختند. با توجه به علاقه وافر به جراحی‌های لاپاراسکوپیک، ایشان موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران شده و در حال حاضر بصورت حرفه در زمینه جراحی‌های لاپاراسکوپیک در حال فعالیت میباشند.
دکتر گیتی سیدقیاسی در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی گاندی، صارم، غیاثی ،مرکز ناباروری ابن سینا مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان، نازایی، لاپاراسکوپی پیشرفته بیماری‌های زنان، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند.