لوگو دکتر گیتی قیاسی
Search
Close this search box.
دکتر گیتی قیاسی

درمان سیاهی واژن با لیزر ژولیت

تیره بودن واژن و درمان سیاهی واژن یکی از پرسرچ ترین مشکلات است که زنان به دنبال رفع آن هستند. در این مقاله در رابطه با درمان سیاهی واژن با لیزر ژولیت توضیح داده ایم.

نحوه رفع سیاهی واژن

اگر واژن شما هم سیاه است، به هیچ عنوان جای نگرانی نیست، با پیشرفت علم و دستگاه های مختلف این مشکلات قابل درمان است.

دستگاه های لیزر همچون ژولیت، مونالیزا و فراکشنال CO2 بسیار معجزه آسا عمل می کنند و در مدت زمان کوتاهی اثرات شگفت انگیز خود را می گذارند. پس دیگر به تیرگی نواحی تناسلی خود به چشم یک مشکل حل نشدنی نگاه نکنید.

مراجعین و مخاطبین عزیز می توانند برای شنیدن نظرات دیگر عزیزانی که از روش های رفع تیرگی و سفید کردن واژن در مرکز زیبایی دکتر گیتی قیاسی بهره برده اند، تشریف بیارند و از نزدیک شاهد ترمیم فوق العاده پوست تیره ناحیه تناسلیشان و یا حتی حذف نواحی تیره پوستی باشند.

علت تیره شدن ناحیه تناسلی زنان

از مشکلات اغلب زنان ایرانی تیره شدن ناحیه تناسلی است. به جز زنان اروپایی و شمال آمریکا، اغلب زنان جهان با این مساله مواجه هستند. در حالت کلی مساله عادی است اما در صورت ایجاد مشکل می توانید جهت رفع آن اقدام کنید.

تیرگی ناحیه تناسلی، علل مختلفی دارد که اکنون به بررسی آن می پردازیم. یکی از رایج ترین علل تیرگی ، استفاده از لباس زیرهای غیرنخی است که پایه جنس آن ها نفت است که به مرور زمان باعث تیرگی می شود.

همچنین استفاده از لباس های تیره به مرور زمان همین تأثیر را می گذارند. استفاده از لباس های تنگ که باعث افزایش اصطکاک شوند می تواند محل مناسبی برای رشد میکروب ها شده و یا باعث تیرگی شوند.

از مهم ترین علل تیرگی های پوستی، استفاده از تیغ و ژیلت برای شیو است، این روش ها به مرور زمان می توانند باعث تیرگی پوست شوند و به پوست آسیب برسانند. کمبود برخی از ویتامین ها و مواد غذایی، می توانند مؤثر باشند.

بانوانی که عادت به خشک کردن لباس زیر های خود در هوای آزاد و با نور خورشید ندارند و همیشه در فضای رطوبتی حمام لباس های زیر خود را خشک می کنند ممکن است دچار عفونت هایی بشوند که انواع آن ها سبب تیرگی ناحیه تناسلی شوند.

تغییرات هورمونی می توانند بر روی پوست تأثیرات منفی بگذارند، یکی از این تغییرات ایجاد شده تیره شدن پوست است.

اینترتریگو مشکلی ست، که روی پوست نواحی ای که رطوبتی ست و برای عبور هوا محدودیت جریانی دارند بیشتر رشد می کند، همچون نواحی زیر بغل، کشاله ران، ران ها و ناحیه ژنیتال بهترین منطقه برای رشد آن هاست. همچنین عدم رعایت نکات بهداشتی می تواند این شرایط را بدتر کند.

تیرگی واژن چگونه درمان می شود؟

اول از همه توجه کنید که به طور کلی تیرگی واژن یک عیب محسوب نمی شود ولی بعضی افراد به دلایل خاصی از جمله زیبایی علاقه مند به تغییر رنگ این ناحیه هستند.

فرآیند درمان سیاهی واژن با لیزر ژولیت به این صورت است که سعی می شود تا رنگدانه ملانین در این قسمت از پوست کاهش پیدا کند و این کار باعث رفع تیرگی در ناحیه واژن و مقعد بانوان می گردد. روش های زیادی برای تغییر رنگ آلت تناسلی به مورد دلخواه فرد وجود دارد که در ادامه می توانید مشاهده کنید:

روشن سازی پوست ناحیه تناسلی با لیزر ژولیت

این روش یکی از روشهای خوب و کارامد جهت رفع سیاهی ناحیه شرمگاهی است که هم اکنون جزو جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا به شمار می آید. ماندگاری بالا و عدم نیاز به تکرار مجدد تا چند سال جزو مزایای این روش محسوب می شود. در اصل روشن سازی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ بعنوان روش اول روشن سازی در دنیا به حساب می آید و معمولا 3 الی 5 جلسه زمان می برد. نتایج در جلسه اول کاملا مشهود خواهند بود.

روش های دیگری هستند که تاثیر کمتری دارند اما می توانید از آنها نیز استفاده کنید مانند:

روشن سازی واژن با استفاده از مراقبتهای خانگی:
این روشها معمولا به عنوان روشهای پیشگیری از تیره شدن واژن استفاده می شوند تا بعنوان درمان سیاهی آلت تناسلی.

رفع تیرگی واژن با استفاده از داروهای ترکیبی:
در این روش با استفاده از داروهای ترکیبی که بنابر درخواست پزشک توسط آزمایشگاه ساخته می شود، شخص مورد درمان قرار می گیرد. این روش کارایی بالایی داشته و با توجه به هزینه آن که حدود یک سوم لیزردرمانی است نتایج مطلوبتری برجای می گذارد.

رفع تیرگی واژن با استفاده از پمادها و ماسکهای تجاری:
استفاده از پمادهای تجاری موجود در بازار و یا ماسکهای گیاهی و شیمیایی، یکی از روشهای مراقبت از پوست است. این روش نیاز به تکرار مجدد دارد و بیشتر جزو روشهای مراقبت از پوست محسوب می شود. در حقیقت این روش، باید بصورت هفتگی یا ماهیانه تکرار شود تا در بلند مدت اثر داشته باشد.

دکتر گیتی قیاسی

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز – موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا