لوگو دکتر گیتی قیاسی
Search
Close this search box.
دکتر گیتی قیاسی

لیفتینگ و درمان شلی واژن

سلامت و زیبایی ناحیه تناسلی همانند صورت برای هر بانوی بسیار حائز اهمیت می باشد و هر نوع مشکل زیبایی در این ناحیه می تواند بر روی اعتماد به نفس جنسی فرد تاثیر بگذارد و روابط سکشوال او را تحت شعاع قرار دهد. ناحیه تناسلی متشکل از دو بخش داخلی و خارجی می باشد که این ناحیه همانند هر ناحیه دیگر بدن تحت تاثیر عواملی همانند افزایش سن، روابط جنسی و زایمان دچار شلی واژن شوند. البته راه های مختلفی برای درمان شلی این ناحیه وجود دارد که عبارت است از: جراحی، لیزر و نخ های لیفتینگ می باشد.

 

این را هم بخوانید : سفید کردن واژن تهران دکتر گیتی قیاسی

 

شایان ذکر است، انتخاب روش زیبایی واژن و جوانسازی ناحیه تناسلی بسته به شرایط فرد و صلاح دید متخصص زنان و زایمان تعیین می گردد. لیفت واژن با نخ یک روش زیبایی بسیار پرطرفدار و کم تهاجمی است. در حقیقت نخ های واژن دارای انواع مختلفی می باشد، به طور معمول دو نخ به منظور لیفت وجود دارد. یک نوع آن تنها به منظور لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد و نوع دیگر از این نخ ها علاوه بر لیفت، حالت فنری داشته و می تواند موجب حجم دهی ناحیه تناسلی شود. آنچه بسیار حائز اهمیت است، اینکه لیفت واژن با نخ بر روی نواحی لابیاها و ناحیه پرینه مورد استفاده قرار می گیرد.

خاصیت نخ های لیفتینگ

نخ های لیفت، نخ های مخصوصی هستند که به منظور لیفتینگ و کشیدگی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این نخ ها قابل جذب بوده و در سطح آن ها خارهای وجود دارد که در زمان استفاده از این نخ ها و ورود به زیر پوست، این خار ها کمک می نمایید تا به بافت های اطراف ناحیه تناسلی متصل گردد و سبب ایجاد حالت لیفتینگ شود.

مزیت نخ های لیفتینگ

نخ های لیفتینگ دارای مزیت های بسیار زیادی اند که از مهمترین مزیت های این روش زیبایی عدم نیاز به بیهوشی عمومی و انجام آن تنها با بی حسی موضعی می باشد.

همچنین این روش زیبایی با ماندگاری بالایی همراه می باشد.

دوره نقاهت لیفت واژن بسیار کوتاه بوده و پس از آن فرد نیازی به استراحت نخواهد داشت.

لیفت واژن بدون هیچ گونه خونریزی انجام می شود و نخ ها قابل جذب می باشند. نخ های لیفتینگ علاوه بر لیفت می تواند موجب حجم دهی ناحیه تناسلی شود.

مراقبت های بعد از لیفت واژن با نخ

لیفت واژن با نخ نیاز به مراقبت های خاصی پس از انجام آن وجود ندارد، فرد پس از انجام این روش زیبایی می تواند بلافاصله به انجام فعالیت های روزمره خود بازگردد.

گاهی اوقات احتمال دارد که فرد نیاز به مصرف آنتی بیوتیک داشته باشد، البته بهتر است مصرف هر گونه دارویی با تجویز متخصص زنان و زایمان انجام شود.

یکی از مهمترین عواملی که باید پس از لیفت واژن با نخ رعایت شود، زمان مناسب تماس جنسی می باشد. پس از لیفت واژن با نخ بهتر است به مدت شش هفته از برقراری رابطه جنسی اجتناب ورزید.

در حقیقت دلیل به تعویق انداختن رابطه جنسی پس از این روش زیبایی، جذب نخ های لیفت و حداکثر اثر در این فاصله زمانی می باشد.

تفاوت حجم دهی با نخ و فیلر ها در چیست؟

همان طور که می دانید، حجم دهی از طریق نخ، فیلر و چربی امکان پذیر است. اما تفاوت این روش ها در حجم دهی در مدت زمان ماندگاری آن ها می باشد.

طول مدت ماندگاری حجم دهی با فیلر و چربی حدود هشت تا نه ماه خواهد بود، در صورتی که این بازه زمانی با نخ بیشتر بوده و حدود یکسال و نیم ماندگاری خواهد داشت.

دکتر گیتی قیاسی

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز – موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا