Warning: Undefined array key "secure" in /home3/drghiasi/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 20

Warning: Undefined array key "secure" in /home3/drghiasi/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 28
لوگو دکتر گیتی قیاسی
Search
Close this search box.

 دکتر زنان خوب برای لاپاراسکوپی

همان طور که می‌دانید بیماری‌های زنان بسیاری وجود دارند که رحم و تخمدان‌های زنان‌ را تحت تاثیر قرار می‌دهند و درمان هر کدام از این بیماری‌ها با یک دیگر متفاوت خواهد بود. یکی از  درمان‌های رایجی که برای برداشتن توده‌های بدخیم، تومور و یا کیست های تخمدان و رحم و مورد استفاده قرار می‌گیرد، جراحی لاپاراسکوپی بوده که جراحی بسیار دقیق و پر اهمیتی است.  به همین سبب لازم است اگر قصد انجام جراحی لاپاراسکوپی را دارید، نزد بهترین متخصصان زنان و زایمان بروید تا علاوه بر این که تشخیص درست و صحیحی بر روی بیماری شما می‌گذارند، بتوانند عمل جراحی را با کمترین عوارض انجام دهند.

 راه‌های متفاوتی برای تشخیص بهترین جراح لاپاراسکوپی وجود دارد که بیماران می‌توانند با استفاده از این روش‌ها بهترین جراح را شناسایی کنند. یکی از بهترین روش‌ها شناخت ویژگی‌های دکتر خوب زنان و زایمان است. به علاوه این امکان برای بیماران وجود دارد که با پرس و جو از افرادی که قبلاً این عمل را انجام داده‌اند و یا جستجو در اینترنت در خصوص بهترین جراح لاپاراسکوپی اطلاعات کافی را بدست آورند.  دکتر قیاسی یکی از بهترین پزشکان است که با بهترین‌ متد‌ها و روش‌ها و در بهترین مکان عمل جراحی لاپاروسکوپی را انجام می‌دهد.

ویژگی های دکتر زنان خوب برای انجام جراحی لاپاراسکوپی

از آن جایی که جراحی لاپاراسکوپی، جراحی پر اهمیت و دقیقی بوده لازم است بیماران در خصوص انتخاب بهترین دکتر زنان برای لاپاراسکوپی نهایت دقت را به عمل آورند تا بهترین پزشک را انتخاب کنند. بهترین جراح لاپاراسکوپی لازم است دارای ویژگی‌های منحصر به فردی باشد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • متخصصی که قصد دارید نزد آن عمل جراحی لاپاراسکوپی را انجام دهید باید با آناتومی بدن انسان آشنایی کامل و کافی داشته باشد.
  • متخصص زنان و زایمانی که برای جراحی لاپاراسکوپی انتخاب کرده‌اید، باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه این جراحی باشد.
  • اغلب متخصصان زنان و زایمانی که جراحی لاپاراسکوپی را انجام می‌دهند، دارای مدرک فوق تخصصی در حوزه لاپاراسکوپی از مراکز و دانشگاه‌های معتبر هستند، بنابراین این نکته نیز بسیار در شناسایی دکتر خوب برای لاپاراسکوپی ضروری خواهد بود.
  • لازم است متخصصی که انتخاب کرده‌اید، ارتباط خوبی با بیماران و شما برقرار کرده و بتواند اطمینان خاطر و آرامش به شما دهد.
  • داشتن یک تیم متخصص و حرفه‌ای از جمله دیگر ویژگی‌های یک دکتر خوب برای لاپاراسکوپی است.
  • رعایت استانداردهای پزشکی و حرفه‌ای، شرکت در دوره‌ها و سمینارهای تخصصی و به روز و استفاده از دستگاه‌های مجهز

چگونه یک دکتر زنان خوب برای جراحی لاپاراسکوپی پیدا کنیم؟

  یکی از دغدغه هایی که ممکن است برای افرادی که قصد دارند عمل جراحی لاپاراسکوپی انجام دهند، پیش‌ آید، این است که دکتر خوب زنان برای جراح لاپاراسکوپی را از کجا می‌توانیم پیدا کنیم.  یکی از رایج‌ترین و مرسوم‌ترین روش‌ها برای یافتن بهترین جراح لاپاراسکوپی جستجو و سرچ در اینترنت است. بدین منظور شما می‌توانید در گوگل عبارت بهترین متخصص زنان و زایمان برای جراح لاپاراسکوپی کیست را سرچ کنید.

 روش دیگری که برای یافتن بهترین متخصص وجود دارد و شاید از روش قبلی بهتر هم باشد، پرس و جو از افراد است. اگر شما از افرادی که جراحی لاپاراسکوپی را انجام داده‌اند پرس و جو کنید، می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری پزشک بهتری را بیابید. مزیت این روش نسبت به سایر روش‌ها این است که از آن جایی که افرادی که پزشک را به شما معرفی می‌کنند، خودشان قبلا این عمل را انجام داده‌اند، دیگر نیازی نیست نگرانی در خصوص پزشکی که معرفی کرده‌اند داشته باشید.

  به علاوه از جمله دیگر روش‌های یافتن بهترین متخصص جراح لاپاراسکوپی استفاده از شبکه‌های اجتماعی است. بدین معنی که شما می‌توانید در شبکه‌های مجازی همچون اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و غیره در خصوص بهترین جراح لاپاراسکوپی اطلاعاتی جمع آوری کنید.

تشخیص دکتر زنان خوب برای جراحی لاپاراسکوپی

  همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم یکی از بهترین راه‌ها برای تشخیص پزشک متخصص خوب، توجه به ویژگی‌های آن پزشک است. در ادامه قصد داریم شما را با مواردی آشنا کنیم که با توجه به آنها می‌توانید مراحل یافتن و تشخیص یک پزشک خوب را پشت سر بگذارید. این موارد به شرح زیر هستند:

  • علم و دانش و تجربه کافی پزشکی: پزشکی که انتخاب می‌کنید باید دارای مدرک و مجوز رسمی از مراکز معتبر و دانشگاه‌ها باشد. همچنین بسیار حائز اهمیت است که پزشک متخصص شما دارای تجربه کافی در انجام این عمل باشد.
  • مکان جراحی توسط پزشکی:  اگر پزشک متخصصی که انتخاب کرده‌اید، خوب باشد به طور معمول مکانی را برای جراحی انتخاب می‌کند که پیشرفته بوده و دارای تجهیزات مناسبی برای جراحی باشد.
  • معاینه و بررسی سوابق بیماری های شما: اغلب متخصصان و پزشکانی که در کار خود خبره هستند، برای انجام عمل جراحی در خصوص سوابق بیماری‌های شما اطلاعات کافی را جمع‌آوری کرده و همچنین آزمایش‌هایی را تجویز می‌کنند.
  • آگاهی از عوارض احتمالی و مشاوره صادقانه: اگر پزشکی که انتخاب کرده‌اید دارای تجربه و دانش بالایی باشد، سعی می‌کند قبل از عمل در خصوص عوارض احتمالی پس از عمل صادقانه به شما اطلاعات دهد.

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی

– بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز
– موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

ارائه دهنده خدمات تخصصی زنان و زایمان شامل : لاپاراسکوپی ،سزارین ،زایمان طبیعی ،لابیاپلاستی … میباشد

دکتر گیتی قیاسی
دکتر گیتی قیاسی

دکتر گیتی سیدقیاسی در سال ۱۳۸۹ پس از فارغ التحصیل شدن در رشته پزشکی عمومی به مدت ۷ ماه در منطقه محروم گرمی، طرح پزشکی عمومی خود را گذراندند و با توجه به اینکه ایشان جزو‌ دانشجویان ممتاز رشته پزشکی بودند توانستند بلافاصله در آزمون دستیاری در رشته زنان و زایمان پذیرفته شوند.
در سال ۱۳۹۴ ایشان موفق به دریافت بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدند و سپس ۳ سال به عنوان طرح دوره تخصص در شهرستان مراغه به ارائه خدمات درمانی پرداختند. با توجه به علاقه وافر به جراحی‌های لاپاراسکوپیک، ایشان موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران شده و در حال حاضر بصورت حرفه در زمینه جراحی‌های لاپاراسکوپیک در حال فعالیت میباشند.
دکتر گیتی سیدقیاسی در حال حاضر در بیمارستان فوق تخصصی گاندی، صارم، غیاثی ،مرکز ناباروری ابن سینا مطب خود، مشغول به فعالیت در حوزه زنان، زایمان، نازایی، لاپاراسکوپی پیشرفته بیماری‌های زنان، جراحی های ترمیمی و زیبایی زنان می باشند.

سخن پایانی

  جراحی لاپاراسکوپی یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای درمان کیست، تومور و توده‌های بدخیم در رحم و تخمدان است. اگر قصد انجام این جراحی را دارید، می‌توانید از پزشکان و جراحان خوب و با تجربه‌ای همچون دکتر قیاسی که دارای تیم تخصصی و تجهیزات پیشرفته‌ای برای انجام این جراحی هستند، کمک بگیرید.

دکتر گیتی قیاسی

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز – موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا