Warning: Undefined array key "secure" in /home3/drghiasi/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 20

Warning: Undefined array key "secure" in /home3/drghiasi/public_html/wp-content/themes/hello-mavaranet-child/functions.php on line 28
لوگو دکتر گیتی قیاسی
Search
Close this search box.
دکتر گیتی قیاسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

هر ساله بسیاری از خانم ها به منظور تجربه ارگاسم بهتر، از یک جراح زیبایی زنان برای انجام جراحی لابیاپلاستی کمک می گیرند. برای برخی از خانم ها، افزایش اعتماد به نفس و کاهش بافت لب های واژن می تواند حس اعتماد به نفس آنها را در رابطه جنسی با همسرشان را بهبود بخشد.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

یکی از نکات بسیار مهم این است که بدانید میزان حس جنسی، لذت بردن از روابط جنسی و ارگاسم رسیدن در تمامی افراد به یک اندازه نخواهد بود و متفاوت می باشد. عوامل زیادی می تواند بر روی امیال جنسی تاثیر بگذارد که عبارت است از: سن، تحریک نقاط حساس، جوانسازی بافت واژن و سلامت بافت واژن می باشد.
عمل لابیاپلاستی تنها به منظور زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی انجام می شود و اکثر افرادی که ناحیه تناسلی آن ها دارای چین و چروک، پوست اضافه، لابیاهای بسیار بزرگ باشند می توانند این جراحی را انجام دهند. در واقع این جراحی هیچ گونه آسیبی به ناحیه کلیتوریس نخواهد داشت و در برخی موارد حتی می تواند موجب افزایش میل جنسی شود.

دلایل افزایش میل جنسی پس از عمل لابیاپلاستی چیست؟

با انجام عمل لابیاپلاستی میزان درد در زمان برقراری رابطه جنسی کاهش می یابد و این تنها به دلیل برداشتن پوست اضافی ناحیه تناسلی می باشد که این حالت موجب افزایش میل جنسی می گردد.
خیلی از بانوان از شکل ظاهری ناحیه تناسلی خود راضی نیستند و همین امر موجب کاهش اعتماد به نفس و عدم برقراری رابطه جنسی آن ها می شود. عمل لابیاپلاستی سبب زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی و افزایش اعتماد به نفس و در نهایت اشتیاق بیشتر فرد به برقراری رابطه جنسی می شود.
 

آیا جراحی زیبایی واژن موجب آسیب به ناحیه کلیتوریس می شود؟

عمل لابیاپلاستی هیچ گونه آسیبی به ناحیه کلیتوریس نمی زند، اما لازم به ذکر است بدانید؛ جراحی زیبایی واژن بهتر است توسط جراح زیبایی زنان خبره و ماهر انجام شود در صورتی که یک درمانگری که این کار را انجام می دهد آناتومی بدن را به خوبی نشناسد نتواند به خوبی این کار را انجام دهد، ممکن است آسیب بزند. لذا توصیه می شود برای انجام جراحی زیبایی زنان به متخصص این کار مراجعه کنید.
گاهی اوقات تفاوت قیمت ها باعث می شود تا افراد برای انجام کار خود به پزشکانی مراجعه کنند که از نظر هزینه مبلغ پایین تری را دریافت نمایند اما متاسفانه تجربه کافی در این زمینه را نداشته باشند و این باعث می شود آسیب های به ناحیه تناسلی وارد شود و این فاجعه آورد که خانمی برای انجام زیبایی به پزشک مراجعه کند و موجب آسیب به این ناحیه شود، زیرا این ناحیه بسیار برای رابطه جنسی مهم است. زیرا توصیه می شود تا بهترین مرکز و بهترین پزشک را برای این کار را انجام دهید تا مشکلی برای شما پیش نیاید و لذت جنسی هم بیشتر شود.

آیا می توان با جراحی لابیاپلاستی مشکل به ارگاسم نرسیدن را برطرف نمود؟

عدم ارگاسم علل مختلفی دارد که مهمترین علت آن به دلیل مسائل روحی و روانی است، ولی اگر علت ارگاسم آناتومی برهم خورده دستگاه تناسلی باشد. به طور مثال: در اثر زایمان، عفونت های مکرر، بافت مخاطی واژن برهم ریخته باشد و یا در اثر افزایش سن سلول های واژن فرسوده شده باشند و لغزندگی کافی حین نزدیکی ایجاد نکنند در این موارد می توانیم با کمک جراحی لابیاپلاستی این مشکل را برطرف کنیم و بیمار به ارگاسم حین مراقبت برسد.

دکتر گیتی قیاسی

دکتر گیتی قیاسی

متخصص زنان، زایمان و لاپاراسکوپی بورد تخصصی جراحی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز – موفق به کسب تمامی گواهیهای مرکز آموزش لاپاراسکوپی دانشگاه تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست محتوا